Top
Forum Topics
Your language
Vasyl Savchak 12
13.01.23 15:46
Changed 14.01.23 16:50

Турнір нічия

Учасники Турніру :
Урбе
Мангуст
Карабас
Кофе
Кривбас
Богдан
Локомотив
Котовськ
Івашків
Charlie
Игорь Твердохлеб
Anton T
Українські Козаки
Мангуст 6
03.02.23 06:32
Этот дополнительный тур просчет организатора. Надо было из большего количества матчей выбирать ничьи как раньше а не 5 из 5. Может быть опять у всех будет равенство очков.
Или для каждого участника по 5 разных матчей
Кремонезе-лечче 1:1
Сассуоло-аталанта 0:0
Еммен-вітес 1:1
Ексікор-ваалвік 0:0
Бетіс-сельта 2:2
Vasyl Savchak 12
03.02.23 09:39
Мангуст, учтем,поработаем над ошибками
Vasyl Savchak 12
03.02.23 09:45
Мангуст, на следующий раз жалем супертурніру от МАНГУСТА без просчетов...какой призовий фонд будет от тебя???😁😁😁
Вася красавчик- не забудь потім свинособакам буци відправити! Як в унітаз спустив! Краще б брату відправив на підтримку ЗСУ!
Мангуст 6
03.02.23 10:01
Vasyl Savchak, Извини что высказал мнение о дополнительном туре.
Vasyl Savchak 12
03.02.23 10:12
Мангуст, мнение ето хорошо,учтем и поработаем над ошибками
Vasyl Savchak 12
03.02.23 10:18
Сергій Каркарікола, не розумію твого сарказму???ти злишся,шо не приймав участі??так як би ти грав тут разом зі свинособаками???а коли би виграв,то потратив би їх на прокачку, своїх свиносучок,яких в тебе в команді достатньо.так, в них не було вибору,вони народилися свиносучками але в тебе був вибір НЕ БРАТИ В СВОЮ КОМАНДУ ЇХ але ти чомусь взяв,а зараз розпродається про свинособак ДЕ ЛОГІКА???,
Логіка в тому що хтось на фронті а хтось свинособакам конкурси і буци роздає! Спілкується свинособачою мовою!))
Vasyl Savchak 12
03.02.23 10:27
Сергій Каркарікола, добре це відповідь на перше запитання,а на друге???
Про свиносучок в команді? Так я їх за картинки брав- пашуть в мене на полі,бурячки обгортають- ну так як рабині ))А потім іх продам- наберу нових!
Чи може що злюсь що в конкурсі не брав участь? Ну тут не сміши- я ніде участь не беру - навіть в чемпіонаті! Ти прекрасно знаєш що я думаю про цей недопроект і тикання палцем@()
Vasyl Savchak 12
03.02.23 10:46
Сергій Каркарікола, вірю,знаю твою думку,але в товарках тикаєш пальцем кожну вільну хвилину...😀😀😀😀
Правельно написав рівно хвилину! Бабки не трачу - псевдодосягненям не радію! Відношусь як до недопроекту!))
Фіктивних корішєй іголовне фіктивної поваги не шукаю!
Правильною дорогою йдеш! Головне щоб був орентир!))
[b] [i] [u] [center] [url] [red] [green] [blue] [blue]
Max. 5 MB
Main page